حوالجات ارزی

header10

شرکت بازرگانی صارش با  دسترسی داشتن به منابع ارزی در خارج از کشور که حاصل کالاهای صادراتی خود است آمادگی دارد کلیه حواله جات را با ارز های معتبر یوان RMB به مقصد چین و همچنین درهم امارات AED به مقصد امارات متحده عربی و همچنین دلار و یورو را با کمترین قیمت و سریعترین سرعت انجام دهد.

حواله جات ارزی بسیار سریع و فوری انجام می شود و در اغلب موارد فقط در عرض چند ساعت مبلغ معادل یوانی یا درهمی شما چه بصورت دستی (تحویل نقدی) و چه به صورت انتقالی به حساب فرد یا شرکت مورد نظر منتقل می شود.

از مزایای حواله جات ارزی بازرگانی صارش می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • عدم دریافت کارمزد
 • امکان ارسال ارز از کمترین مبالغ تا نامحدود
 • ارسال حواله به صورت سوئیفت T/T  ,  D/D  , وسترن یونیون , مانی گرام و بین بانکی
 • برابری قیمت حواله چه در صورت واریز در حساب شخصی چه به حساب شرکت
 • ارسال بسیار سریع حواله در عرض کسری از ساعت در موارد ویژه طبق درخواست مشتری

بانک های متداول چین برای ارسال حواله یوان

Kunlun Bank of China بانک کنلون

Agricultural bank of China یا اصطلاحا بانک ABC بانک کشاورزی چین

Commercial and Industrial Bank of China

Bank of China بانک ملی چین

Hong Kong and Shenzhen Bank of China یا اصطلاحا HSBC

 

بانک های متداول امارات برای ارسال حواله درهم

Commercial Bank of Emirate

NBD

HSBC

Standard Chartered

 

نحوه ارسال حوالجات ارزی:

پس از واریز وجه معادل ریالی ارز مورد نظر شماره حساب فرد یا شرکت به اضافه اطلاعات تماس و مقدار ارز مورد نیاز و همچنین فیش بانکی مبنی بر واریز مبلغ معادل ریالی کل  را فکس کرده و سپس با دفتر بازرگانی بخش حواله تماس حاصل فرمایید , سپس حواله در همان روز واریز می شود.

 

نحوه تحویل پول دستی در چین و امارات :

پس از واریز معادل ریالی وجه با دفتر بازرگانی صارش تماس حاصل فرمایید و سپس اطلاعات آدرس دفتر شرکت در چین-شنزن و امارات-دبی را از ما دریافت کنید , همکاران ما نیز با دادن رمزی به شما این امکان را با شما می دهند که هر شخصی که در مقصد آورنده آن رمز باشد می تواند معادل ارزی مبلغ ریالی شما را از دفاتر ما دریافت کند.

توجه داشته باشید به غیر از جمعه  دفتر بازرگانی صارش تعطیل می باشد امکان ارسال حواله در روز جمعه به چین امکان پذیر نمی باشد ,  وضعیت حواله به امارات نیز بدین صورت است که فقط روز های جمعه امکان ارسال حواله نمی باشد.

نکات مهم حواله جات ارزی:

 • لطفا از صحت وجود فروشنده کالای خود در چین مطمئن شوید , چرا که پس از حواله به حساب شرکت های چینی امکان بازگشت آن به هیچ وجه میسر نمی باشد , در صورتی که به فروشنده کالا مورد نظر در چین اعتماد ندارید یا اولین دفعه خریدتان از ایشان است می توانید با هماهنگی دفتر بازرگانی صارش در چین , فروشنده مورد نظر پس از تحویل کالا به دفتر بازرگانی صارش در چین سپس پول کالا را دریافت کند و از این حیث ریسکی برای خرید از چین نداشته باشید.
 • توصیه ما این است در صورتی که از چین یا امارات خرید می کنید حتی الامکان از ارز های محلی یوان و درهم استفاده کنید , چرا که با توجه به تحریم های بانکی در صورت استفاده از دلار یا یورو ریسک انتقالی آن حتی برای مبالغ کمتر از 100,000 دلار نیز بالا است.
 • در هنگام حواله بصورت وایر یا SWIFT در صورت درخواست شما این امکان وجود دارد که مبلغ حواله بصورت خالص بدون کسر مبلغ به حساب مقصد ارسال گردد , در صورت واریز حواله با شارژ SHA مبلغی در مقصد یا بانک واسط کسر خواهد شد ( فقط درصورتی که واریز کننده حواله بصورت NET یا OUR باشد کارمزدی از مبلغ نهایی به حساب مقصد کسر نخواهد شد.
 • برای حواله جات معادل یا بیش از 100,000 دلار حتما سعی شود از مقدار معادل یوانی یا درهمی آن یا  قسمت کردن مبالغ به قسمت های کمتر از 100,000 دلاری استفاده شود.
 • اطلاعات شماره حساب و نام صاحب حساب را حتما دقیق و صریح برای ما ارسال فرمایید و در صورتی که اشتباهی از جانب شما رخ دهد بازرگانی صارش مسئولیتی از این حیث عهده دار نخواهد شد.
 • تمامی حواله جات به غیر از یوان با مبدا سوئیفت امارات و حساب بانکی شرکتی  و مبدا یوان نیز از گوانجو و شنزن خواهد بود.
 • در صورتی که شما صادر کننده کالا می باشید این شرکت می تواند ارز مازاد شما را با معادل ریالی آن از شما خریداری کند.

 

<< هدف ما در زمینه حواله های ارزی , ارسال سریع و مطمئن حواله جات ارزی شما به خارج یا داخل کشور می باشد >>

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نرخ خرید و فروش حوالجات ارزی با واحد حوالجات ارزی تماس حاصل فرمایید.

 

 
 
Saresh Saresh Saresh Saresh Saresh Saresh