درباره خرید خارجی

درباره خرید خارجی

 

بازرگانی صارش با دارا بودن دفاتر فعال در شهر های شنزن و گوانجو و همچنین در دبی ارائه دهنده خدمات خرید خارجی کالا از سراسر دنیا به سفارش مشتری BACK ORDER می‌باشد. این بازرگانی با دارا بودن تجربه در زمینه تجارت بین‌المللی این امکان را به مشتریان گرامی می‌دهد که با خیالی آسوده بهترین کالا و با مناسب ترین قیمت را از چین، اروپا و دبی خریداری نمایند و سپس توسط تیم حمل و ترخیص کالا را به سمت مرزهای ایران حمل و سپس توسط ترخیصکاران زبده بازرگانی صارش، کالا در بندرعباس ترخیص و سپس درب انبار شما یا ما تحویلتان گردد.

کافی است شما مشخصات کالا مورد نظر را به کارشناسان ما بدهید تا کارشناسان ما بهترین سورس‌های چینی را پیدا کرده و پس از اعتبار سنجی اقدام به ثبت سفارش نموده و سپس کالا را توسط فورواردرهای بین‌المللی به سمت بنادر ایران یا دبی بصورت حمل دریایی و یای حمل هوایی منتقل نموده و سپس توسط ترخیص کاران این شرکت اقدام به ترخیص کالا و تحویل درب انبار شما گردد.

برخی از خدمات بازرگانی صارش در زمینه خرید خارجی به شرح زیر می باشد:

خرید آنلاین از وب سایت های B2B و فروشگاه های آنلاین سراسر دنیا و تحویل کالا درب انبار شما در ایران پذیرفته می شود، بازرگانی صارش مستقر در شنزن چین امکان ارائه خدمات خرید کالا از کلیه وب سایت‌های جهانی و خصوصا وب سایت‌های معروف چینی را برای ایرانیان فراهم می‌کند.