سخن ریاست

 

سال 1396 بازرگانی صارش بر پایه شعار تنظیم شده توسط مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی , تولید و اشتغال , تلاش وافر بر این مسئله دارد که بتواند در راه اجرا و صیانت از شعاعر کشور اقدامات عملی را انجام دهد .

  • اقتصاد مقاومتی  :   تمام تلاشمان را می کنیم تا اقتصاد کشور را مقاومتی کنیم تا از گزند های نوسانات جهانی مصون بمانیم .
  • تولید :  از کلیه تولیدکنندگان و کارخانجات برای واردات مواد اولیه و کالا های واسطه ای و ماشین آلات تولید حمایت تمام میکنیم تا با کمترین هزینه و بالاترین سرعت کالا های مورد نیاز به چرخه تولید برسد.
  • اشتغال :  با پشتیبانی از تولید کنندگان و کارخانجات امکان اشتغال بیشتر را فراهم میکنیم و همچنین بازرگانی صارش نیز سعی در جذب نیرو های متخصص و گسترش حوزه های فعالیت در سراسر کشور در راستا ایجاد اشتغالی پایدار می کند .

بازرگانی صارش در حال حاضر با دارا بودن دفاتر در شهر های مشهد , تهران , بندرعباس , قشم و دفاتر بین المللی در کشور های چین شهر های گوانجو و شنزن و امارات متحده عربی شهر دبی هر روز بر دامنه فعالیت های خدماتی و بازرگانی خود دامنه وسیعتری می دهد تا طیف بیشتری از مشتریان را جذب و اقدام به ارائه خدمات نماید .

در حال حاضر سعی بر این شده برترین خدمات حمل و ترخیص بصورت door to door از گوانجو , شنزن و دبی به سراسر ایران انجام شود , ضمن اینکه امکان ارسال حوالجات ارزی بصورت حواله یوان و حواله دلار نیز کماکان ارائه می گردد .

بازرگانی صارش با تکیه بر تجربیات خود طی 20 سال اخیر در زمینه تجارت بین المللی کلیه خدمات مورد نیاز تجار و بازرگانان گرامی را در یک مجموعه واحد گرد آوری نموده است , بطور مثال این مجوعه با دارا بودن حساب های بانکی ارزی در کشور های چین , امارات , آمریکا و ترکیه کلیه حوالجات ارزی را قبول نموده و آن را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد , حمل  کالا توسط کارگزاران این شرکت در چین یا امارات یا کشور های دیگر صورت می پذیرد و ترخیص آن توسط کارمندان زبده این شرکت انجام می شود و لذا کلیه خدمات مورد نیاز برای تجار و بازرگانان گرامی در یک مجموعه واحد جمع آوری شده اشت.

امید است با توفیق روز افزون در سال اقتصاد مقاومتی , تولید و اشتغال و با درایت مقام معظم رهبری قدمی در راه اعتلای ایران اسلامی برداشته باشیم.

ارتباط مستقیم با ریاست
سامانه "ارتباط مستقیم با ریاست" به منظور بهره‌‌‌‌‌‌مندی از پیشنهادها و انتقادهای سازنده شما برای ارتقا و بهبود عملكرد شركت بازرگانی صارش در نظر گرفته شده است. از این رو از شما دعوت به عمل می آید هر گونه پیشنهاد و انتقاد خود در این خصوص را به شركت ارسال نماييد. همچنین شما میتوانید از طریق شماره تماس های زیر با ریاست در ار تباط باشید:
نمی توانید کد امنیتی بالا را بخوانید؟ تازه کردن
ساخته شده توسطARForms
 
 
Saresh Saresh Saresh Saresh Saresh Saresh