چرا صارش ؟

چرا صارش؟

در سازمان بازرگانی صارش , فضای حاکم بر محیط تجارت و کار ، فضایی پویا و پر نشاط و مهمتر اینکه بر محور مشتری می باشد. تعهد به ارزش‌های اخلاقی و انسانی و مقررات سازمانی پیش از هر اصل دیگری، چارچوب فعالیت‌های موجود در این محیط کار را مشخص می‌کند.صمیمیت و دوستی ، احترام متقابل و تعاون و مشارکت در فعالیت‌های گروهی و انجام کلیه امور بر پایه مشورت و همفکری، آموزش، انتقاد پذیری و انعطاف‌پذیری از مشخصه های بارز و اساسی حاکم بر فعالیت‌های درون سازمانی می باشد. همچنین باید دانست که در سازمان بازرگانی صارش ، ارزش و احترام مشتری بسیار والا بوده و در واقع محترم دانستن وی، می تواند دلیل بقای کسب و کار باشد.

 

سال ها در کنار تجار و بازرگانان بوده ایم و میدانیم نیاز های آنان چیست .

بیش از 16 سال سابقه در زمینه واردات-صادرات و ترخیص کالا از گمرکات کشور باعث شده تا بازرگانی صارش بتواند نیاز های عمده تجار و بازرگانان را بداند و راهکار هایی را برای رفع نیاز های آنان فراهم نماید .

 

نیروی انسانی با تجربه .

بهره برداری بیش از 35 نفر پرسنل متخصص مستقر در دفاتر خارجی بازرگانی صارش در چین و دبی و همچنین دفاتر داخلی این شرکت در مشهد و قشم که همگی مسلط به امور بازرگانی خارجی و حمل و ترخیص و امور گمرکی می باشند باعث درک صحیح نیاز های شما مشتریان گرامی گردیده است.

 

شبکه گسترده خدمات دهی در سراسر کشور.

بازرگانی صارش دارای دفاتر داخلی در شهر های مشهد ,قشم و بندر عباس می باشد و باعث شده که کلیه تجار در سراسر کشور بدون دغدغه فکری با این مجموعه همکاری لازم را نمایند.

 

دفاتر بین المللی در چین و امارات.

بازرگانی صارش با دایر نمودن شعب مختلف در دبی، شنژن و گوانجو آماده ارائه انواع خدمات بازرگانی از جمله مشاوره خرید، مشاوره حقوقی، اعتبار سنجی، مترجم فارسی زبان و ارسال منظم بار و خرده بار به صورت دریایی و هوایی از چین به ایران است.

 

 
 
Saresh Saresh Saresh Saresh Saresh Saresh