چرا صارش ؟

چرا صارش؟

در سازمان بازرگانی صارش , فضای حاکم بر محیط تجارت و کار ، فضایی پویا و پر نشاط و مهمتر اینکه بر محور مشتری می باشد. تعهد به ارزش‌های اخلاقی و انسانی و مقررات سازمانی پیش از هر اصل دیگری، چارچوب فعالیت‌های موجود در این محیط کار را مشخص می‌کند.صمیمیت و دوستی ، احترام متقابل و تعاون و مشارکت در فعالیت‌های گروهی و انجام کلیه امور بر پایه مشورت و همفکری، آموزش، انتقاد پذیری و انعطاف‌پذیری از مشخصه های بارز و اساسی حاکم بر فعالیت‌های درون سازمانی می باشد. همچنین باید دانست که در سازمان بازرگانی صارش ، ارزش و احترام مشتری بسیار والا بوده و در واقع محترم دانستن وی، می تواند دلیل بقای کسب و کار باشد.

 

سال ها در کنار تجار و بازرگانان بوده ایم و میدانیم نیاز های آنان چیست .

بیش از 16 سال سابقه در زمینه واردات-صادرات و ترخیص کالا از گمرکات کشور باعث شده تا بازرگانی صارش بتواند نیاز های عمده تجار و بازرگانان را بداند و راهکار هایی را برای رفع نیاز های آنان فراهم نماید .

 

نیروی انسانی با تجربه .

بهره برداری بیش از 35 نفر پرسنل متخصص مستقر در دفاتر خارجی بازرگانی صارش در چین و دبی و همچنین دفاتر داخلی این شرکت در مشهد , تهران و قشم که همگی مسلط به امور بازرگانی خارجی و حمل و ترخیص و امور گمرکی می باشند باعث درک صحیح نیاز های شما مشتریان گرامی گردیده است.

 

شبکه گسترده خدمات دهی در سراسر کشور.

بازرگانی صارش دارای دفاتر داخلی در شهر های مشهد , تهران , قشم و بندر عباس می باشد و باعث شده که کلیه تجاز در سراسر کشور بدون دقدقه فکری با این مجموعه همکاری لازم را نمایند.

 

دفاتر بین المللی در چین و امارات.

بازرگانی صارش با دایر نمودن شعب مختلف در دبی، شنژن و گوانجو آماده ارائه انواع خدمات بازرگانی از جمله مشاوره خرید، مشاوره حقوقی، اعتبار سنجی، مترجم فارسی زبان و ارسال منظم بار و خرده بار به صورت دریایی و هوایی از چین به ایران است.

 

 
 
Saresh Saresh Saresh Saresh Saresh Saresh