مواد اولیه تولید

مواد اولیه تولید

مقوله واردات مواد اولیه تولید، برای کشورهای در حال توسعه ای که در تامین مواد اولیه صنعتی خود دچار ضعف و مشکل هستند، مسئله ای بسیار حیاتی می باشد. برای کشور ما نیز این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد. رشد و شکوفایی اقتصادی کشور با فعالیت مستمر صنایع و کارخانجات ارتباط مستقیمی دارد. ایران در زمینه تامین کلیه مواد اولیه این شرکت ها و صنایع تولیدی به خودکفایی نرسیده و نیاز به واردات آن ها دارد. از این رو واردات مواد اولیه تولید، برای تجار و بازرگانان به امری پر سود و پر منفعت تبدیل شده است.

واردات مواد اولیه صنعتی، غذایی، پوشاک و … از جمله حوزه هایی است که در مبحث واردات همواره مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. شرکت بازرگانی صارش، با داشتن افراد متخصص و با تجربه و با سابقه درخشان در امر واردات و ترخیص کالا، به واردکنندگان، در انجام یک تجارت موفق و پرسود یاری خواهد رساند. بدین ترتیب آنها خواهند توانست با صرف هزینه های جانبی کمتر و با سرعت بیشتر، به سود دهی سریع و رضایت بخشی دست پیدا کنند.

انواع مواد اولیه کارخانجات و شرکت های تولیدی

صنایع، کارخانجات و شرکت های تولیدی زیادی در داخل کشور مشغول به کار هستند که اکثر قریب به اتفاق آنها مواد اولیه خود را از واردات تامین می کنند. این صنایع با توجه به نوع فعالیت تولیدی و نیاز خود، به مواد اولیه مختلفی نیاز دارند. واردات مواد اولیه تولید در دسته های زیر قابل طبقه بندی می باشد:

  • مواد اولیه شیمیایی:

مواد اولیه کارخانجات تولید مواد پلاستیکی و تجهیزات پزشکی و خانگی، به مواد اولیه شیمیایی از جمله پلی استایرن، پلی اتیلن، سود سوز آور، انواع اسید ها، بازها و … نیاز اساسی دارند. لذا واردات مواد اولیه شیمیایی نیز از نیازهای مبرم اغلب صنایع داخلی محسوب می شود.

 

واردات مواد اولیه تولید به کشور، در حجم و تنوع وسیع، نیاز صنایع داخلی

  • واردات مواد اولیه صنایع غذایی و کشاورزی

  • واردات مواد اولیه نفت و گاز و پتروشیمی

  • واردات مواد اولیه صنعت نساجی

  • واردات مواد اولیه تولید کاشی و سرامیک

  • واردات مواد اولیه تولید تجهیزات ورزشی و اسباب بازی

  • و …

چگونگی واردات مواد اولیه تولید برای شرکت ها و کارخانه ها

از آن جایی که واردات مواد اولیه تولید مانع از کار افتادن صنایع و کارخانجات شده و در توسعه شرکت های تازه تاسیس نقش اصلی و مهمی را ایفا می کند، همواره جزء اولین انتخاب بازرگانان خبره و موفق بوده است. داشتن علم تجارت و آشنایی با فوت و فن های واردات و صادرات، واردات مواد اولیه تولید را برای آنها پر سود و پر منفعت ساخته است.

اما لازم به ذکر است که هر کاری نیاز به مشورت و یاری خواستن از افراد متخصص و با تجربه دارد. پس بهتر است برای پیشگیری از بروز ضرر و زیان مالی و شکست، در مورد چگونگی واردات مواد اولیه، از شرکت های بازرگانی و مشاوران با سابقه آنها کمک بخواهید.

شرکت بازرگانی صارش، به عنوان یکی از شرکت های بزرگ ارائه دهنده خدمات بازرگانی، که در چین مستقر می باشد، به پشتوانه متخصصین و سابقه درخشان خود، شما را در امر واردات مواد اولیه تولید یاری خواهد رساند. بدین ترتیب یک معامله پر منفعت، لذت بخش و با کمترین خواب سرمایه را با ما تجربه خواهید کرد. باعث بسی خرسندی است که توانسته ایم در طول عمر کاری درخشان خود، رضایت خاطر کلیه کاربران و تجار خود را به دست آوریم.