مشاوره بازرگانی داخلی و خارجی

مشاوره بازرگانی داخلی و خارجی

استفاده از مشاوره بازرگانی داخلی و خارجی زیر نظر یک شرکت بازرگانی با سابقه، در پیشبرد سریع و اصولی واردات و صادرات کالا، بسیار کمک کننده خواهد بود. لزوم داشتن یک تجارت موفق و پر سود، آگاهی از همه قوانین و شرایط جدید تجارت، واردات و صادرات می باشد.

در هر کاری مشورت و کمک خواستن از افراد با تجربه و آگاه در آن زمینه، راه رسیدن به موفقیت را هموارتر و سریع تر خواهد کرد. تجارت، بازرگانی، واردات و صادرات نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شاید بیش از هر امر دیگری نیازمند یک مشاور کاربلد و با تجربه می باشد.

مجموعه بازرگانی صارش، با سابقه ۲۰ ساله در زمینه تجارت، داد و سند، واردات و صادرات کالا، در نظر دارد به کمک تیم متخصص خود در امر مشاوره و رسیدن به یک تجارت موفق در کنار شما باشد.

گرفتن مشاوره بازرگانی داخلی و خارجی حرفه ای از افراد خبره، شما را به انجام یک تجارت پرسود و پر منفعت امیدوارتر می سازد.

مشاوره بازرگانی چیست ؟

مشاوره بازرگانی به مجموعه ای از تجارب، راهنمایی ها و راه حل های تجاری گفته می شود که توسط مشاورین بازرگانی با تجربه و خبره، در اختیار بازرگانان و تجار قرار می گیرند. تا بدین ترتیب آن ها بتوانند با آگاهی بیشتر و چشمان باز، تجارتی موفق داشته باشند و در مدت زمان کوتاه تری به سودآوری های بزرگ و کلان دست پیدا کنند.

تغییراتی که در قوانین داد و ستد و تجارت صورت می گیرد، بسیار گسترده می باشد. این تغییرات در مورد صادرات و واردات بیش از بخش های دیگر مشهود است. راه داشتن یک تجارت موفق و پر سود، آگاهی از این تغییرات و هماهنگ شدن با آنها می باشد. اما آگاهی از همه این تغییر و تحولات هم کار زمان بر و خسته کننده ای می باشد و هم هزینه بر. در واقع یک تاجر در کنار کلیه فعالیت های تجاری، خرید و فروش و جمع آوری مدارک، اسناد و اظهار‌نامه ها و مشغله های کاری خود، برای کسب اطلاعات در زمینه تجارت، ملزم به مطالعه روزنامه، گوش کردن به اخبار، مطالعه قوانین بین المللی مربوط به واردات و صادرات و … خواهد بود. این امر سرعت رسیدن یک تاجر به سودآوری را به شدت کاهش خواهد داد.

در کنار مشاوران صارش، تجارت خود را جهانی کنید

یک مشاور بازرگانی فردی آشنا به قوانین و فوت و فن های اقتصاد بوده که تحصیلات عالی دانشگاهی در این زمینه دارد. وظیفه مشاور این است که با علم و دانش و تجربه خود در زمینه تجارت و داد و ستد، بازرگانان را یاری رساند. به کمک راهنمایی های یک مشاور بازرگانی با سابقه و کاربلد، آگاهی های لازم با سرعت و کیفیت بیشتری در اختیار تجار قرار خواهند گرفت.

مشاوره تجارت و  بازرگانی در چند دسته قابل طبقه بندی است؟

مشاوره بازرگانی داخلی و خارجی، با توجه به نیاز هر بازرگان در دسته های مختلفی قابل طبقه بندی می‌باشد که در ادامه به بیان آنها خواهیم پرداخت:

  • مشاوره در زمینه واردات و صادرات کالا:

در زمینه واردات و صادرات کالا موارد زیادی بایستی مد نظر قرار داده شوند به عنوان مثال در مورد واردات کالا، یک مشاور علاوه بر آن که در مورد قوانین حاکم در کشور مبدا و مقصد اطلاعاتی در اختیار تاجر قرار می دهد، در مورد چگونگی انتخاب کالای وارداتی مطابق با تقاضای بازار، کالاهایی که ورود آنها ممنوع است و … نیز به بازرگان مشاوره خواهد داد.

  • مشاوره بازرگانی خارجی:

قوانین بین المللی، قوانین حاکم در کشور مبدا، قوانین تحریم و … به صورت دوره ای در حال تغییر هستند. آگاهی از این تغییرات و همسو شدن با آنها، عامل مهم موفقیت یک تاجر در تجارت خواهد بود. یک مشاور بازرگانی در این زمینه به کمک تاجر و کسب و کار او خواهد آمد.

  • مشاوره در زمینه امور گمرکی و ترخیص کالا:

اداره گمرک داخلی و خارجی، نقطه عطف واردات و سودآوری شما می باشند. آشنایی با قوانین این سازمان و کالاهایی که از نظر آن ها قاچاق محسوب می شوند، در حفظ اعتبار تجارت شما تاثیر مستقیمی دارد. استفاده از دانش و تجربه یک مشاور بازرگانی در این زمینه، ریسک تجارت شما را تا حد زیادی کاهش و احتمال موفقیت آن را افزایش خواهد داد.

لزوم استفاده از مشاوره در یک تجارت

همانطور که گفته شد، شرط موفقیت یک تجارت یا داد و ستد، آگاهی و اشراف کامل بر قوانین، شرایط و محدودیت های حاکم بر جامعه است. با تغییرات دوره ای قوانین، به روز بودن کار دشوار و زمانبری برای بازرگانان خواهد بود. مشورت و یاری خواستن از یک مشاور بازرگانی، سرعت، اطمینان و احتمال موفقیت تجارت را تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

 

در کنار یک مشاور بازرگانی، کل دنیا مبدا تجارت شماست

علاوه بر این،  مقوله واردات و صادرات چیزی نیست که با آزمون و خطا قابل انجام باشد. روش آزمون و خطا در تجارت مصادف است با از دست رفتن سرمایه، زمان، اعتبار یا حتی مجوز ادامه فعالیت. با همه این تفاسیر می توان به این نتیجه رسید که با یک مشاوره بازرگانی داخلی و خارجی می توان با سرعت، کیفیت و اعتماد بیشتری به سودآوری و موفقیت دست یافت.

بازرگانی صارش، مشاور شما در واردات و نقل و انتقال های تجاری

با توضیحات ارائه شده چنانچه به دنبال یک شرکت بازرگانی با مشاوران متخصص و با تجربه هستید، پیشنهاد ما به شما مجموعه بازرگانی صارش می باشد. تیم حرفه ای این مجموعه، با داشتن چندین مدرک معتبر بین المللی، در امر مشاوره بازرگانی داخلی و خارجی با تکیه بر علم و دانش به روز خود، بهترین همراه برای شما خواهد بود.

بازرگانی صارش، با دو دهه فعالیت خود در زمینه صادرات و واردات، به کلیه فنون و فوت و فن های تجارت اشراف و آگاهی کامل دارد. چنانچه در زمینه حمل و ترخیص کالا، واردات، صادرات، مجوزهای گمرکی و … به راهنمایی نیاز دارید با ما در تماس باشید.

بازرگانی صارش، همواره در امر واردات و صادرات کالا بدون محدودیت عمل کرده است. صارش ورود کالا را از کشورهایی چون چین، کره جنوبی، دبی و اروپا با سریعترین روش به انجام می رساند. این مجموعه به پشتوانه تجربه و متخصصینی که دارد، توانایی واردات از کلیه کشورها را دارا می باشد. چنانچه در ورود کالاهای تحریمی به کشور دچار مشکل شده و نیاز به راهنمایی و مشاوره بازرگانی داخلی و خارجی در این زمینه دارید، مجموعه ما در کنار شماست.

 

صارش در کنار شما با ارائه مشاوره بازرگانی داخلی و خارجی تخصصی

 

ارتباط با بازرگانی صارش

جهت ثبت درخواست های خود با ما تماس بگیرید: ۳۱۸۰۵ ۰۵۱