حواله ارزی (یورو، دلار، یوان)

شرکت بازرگانی معتبر و با سابقه صارش یکی از بهترین شرکت های خاورمیانه جهت انتقال حواله ارزی (یورو، دلار، یوان) است. این شرکت خوشنام مازاد بر تیمی حرفه ای و متخصص، تمامی مدارک بین المللی ( در حیطه دانش تجارت خارجی، قوانین بین المللی داخلی) را دریافت کرده است. این مرکز معتبر با سالها سابقه موفق و درخشان در زمینه بازرگانی در خدمت تمام هموطنان عزیز می باشد.

حواله ارزی (یورو، دلار، یوان)

حواله ارزی (یورو، دلار، یوان)

انتقال دادن پول به شکل حواله بانکی یکی از بهترین و راحت ترین راه ها جهت انتقال پول به کشورهای دیگر است. برخی از واردکنندگان یا بازرگانان جهت تسویه فاکتور یا خرید محصول باستی هزینه های آن را به صورت حواله بانکی انتقال دهند.

در واقع حواله ارزی (یورو، دلار، یوان) یک روش پرداخت ارز به اشخاص حقیقی و حقوقی به تمامی کشورها محسوب می شود. یکی از نیازهای مهم و در عین حال اصلی برای بازرگانان و تجار، حواله ارزی می باشد. جالب است بدانید که حواله ارزی به وسیله شرکت های بازرگانی و یا بانک های مخصوصی انجام می گیرد.

 همانطور که میدانید این روزها به دلیل تحریم ها و همچنین محدودیت های سیستم بانکی، سیستم های مالی کشور ارتباط چندانی با بانک های جهانی ندارند. در نتیجه ارتباط با بانک های جهانی به آسانی امکان پذیر نیست. از آنجایی که خرید و فروش انواع کالاهای گوناگون به اخذ تخصیص بانکی نیازمند است. در نتیجه انجام حوالجات ارزی به طور مستقیم صورت نمی گیرد. در نتیجه یکی از دغدغه های بزرگ و اصلی تاجران، نحوه انتقال پول است. در این میان شرکت های معتبری همچون بازرگانی صارش جهت ارائه مبادلات مالی، خدمات ارزی و انتقال وجه جهت رفاه حال هموطنان عزیز فعالیت می کند. این مرکز معتبر و خوشنام خدمات ارزی خود را با مناسب ترین نرخ ها و در کمترین زمان انجام می دهد.

انتقال حواله ارزی با بازرگانی صارش

نحوه انتقال حواله ارزی (یورو، دلار، یوان)

همانطور که در متن بالا به آن اشاره نمودیم یکی از دغدغه های اصلی تاجران و بازرگانان، امکان ارسال حواله ارزی به کشورهای دیگر خصوصا چین است. زیرا بازرگانان و تاجران ایرانی، تجارت با کشور چین را در مقایسه با کشورهای دیگر ترجیح می دهند. شایان ذکر است بدانید که جهت انجام حواله ارزی یکسری دستورالعمل ها و مدارک خاصی وجود دارند که بایستی انجام شوند. شما عزیزان میتوانید تمامی این مراحل را با خیال راحت به شرکت بازرگانی صارش بسپارید.

شرکت بازرگانی صارش به شما بزرگواران در ارسال حواله ارزی (یورو، دلار، یوان) کمک می کند تا با کمترین کارمزد و هزینه و بدون هیچ مشکلی بتوانید حوالجات ارزی خود را انتقال دهید. انتقال حواله ارزی یوان در شرکت بازرگانی صارش در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد.

همانطور که میدانید کشور چین، امارت متحده عربی و … جزو مهمترین و اصلی ترین کشورها برای بازرگان و تاجران ایرانی به شمار می آیند. در نتیجه بخش بسیار عظیمی از محصولات وارداتی به ایران را این کشورها تامین می کنند. تعداد معاملات میان این کشورها و ایران زیاد است.

سیستم های گوناگون جهت پرداخت حوالجات ارزی

جالب است بدانید که حوالجات ارزی در تمام دنیا همیشه در حال جابجایی می باشند. به همین علت این روزها سامانه های الکترونیکی فراوانی همچون ( وب مانی، پی پال، وسترن یونیون، اسکریل و …) تهیه شده اند که دسترسی و همچنین پرداخت حواله ها را برای مشتریان آسان تر کنند. برای استفاده نمودن از هر کدام از این سیستم ها ممکن است که برای کاربران مشکلاتی پیش بیاید. چنانچه به دنبال روشی بسیار امن و آسان جهت حواله ارزی (یورو، دلار، یوان) هستید، پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که تمامی امور مربوط به انواع حواله ارزی خود را به بازرگانی صارش بسپارید.

برخی از مزایای حواله ارزی (یورو، دلار، یوان) توسط بازرگانی صارش به شرح زیر می باشد.

  •  انجام انواع حواله ارزی (یورو، دلار، یوان) با بهترین نرخ و بدون واسطه

  •  انجام حوالجات ارزی در کمترین زمان ممکن و واریز کردن به حساب گیرنده

  •  سرعت بالا در انجام حواله

  •  امنیت بالا

  •  امکان ارسال با هر میزان مبلغی

  •  حوالجات ارزی دلاری

  •  و …

انواع حواله ارزی با بازرگانی صارش

انواع حواله ارزی (یورو، دلار، یوان)

حوالجات ارزی دلاری:

همانطور که میدانید حوالجات ارزی دلاری به علت ارزش و کاربرد بالای این واحد پول در تمام نقاط جهان، مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع حوالجات ارزش بالایی خواهند داشت. از این نوع حواله ها میتوان در تمام نقاط دنیا بهره برد. جهت انجام این کار بایستی اطلاعات حساب مقصد به همراه invoice (فاکتور فروش) وجود داشته باشد.

حوالجات ارزی یورو:

حوالجات ارزی یورو به کشورهای اروپایی مربوط می باشد. در واقع حوالجات کشورهای اروپایی همچون انگلستان، آلمان، اتریش، ایتالیا و … به صورت یورو صادر خواهند شد. برای حوالجات ارزی یورو همانند حواله ارزی دلاری باید اطلاعات حساب مقصد به همراه invoice (فاکتور فروش) موجود باشد.

حوالجات ارزی یوان:

حوالجات ارزی یوان مختص به کشور چین می باشد. برای این نوع حوالجات بایستی شماره حساب گیرنده Abc bank یا سایر بانک ها به همراه نام صاحب حساب به چینی موجود باشد.

لازم به ذکر است این شرکت حواله جات یوان را هم به حساب شخص و هم شرکت واریز نماید.

راه های ارتباطی با شرکت بازرگانی صارش

گروه بازرگانی صارش به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین گروه های حرفه ای و با تجربه در حیطه ارائه انواع خدمات گمرکی و بازرگانی از جمله ثبت سفارش کالا، مشاوره بازرگانی، واردات، صادرات، ترخیص کالا، حوالجات ارزی و … است. به جرات میتوان گفت که این مرکز طبق آخرین قوانین و مقررات و بخش نامه های گمرکی ترخیص کالا را از گمرک انجام می دهد.

نکته قابل توجهی که در رابطه با این بازرگانی لازم است بدانید، شرکت بازرگانی صارش با وجود کادری حرفه ای از ایجاد هرگونه مشکل در انتقال حواله ارزی حواله ارزی (یورو، دلار، یوان) جلوگیری می کند. این شرکت به شما عزیزان اطمینان خاطر می دهد که حواله شما را با امن ترین و بهترین شکل ممکن به مقصد برساند.

جهت  ارسال حواله ارزی (یورو، دلار، یوان)، واردات، ثبت سفارش، ترخیص فوری کالا و … با بازرگانی معتبر و با سابقه صارش از راه های ارتباطی زیر اقدام کنید.

تلفن:  09152652727  |  05131805 (داخلی 202)

یا از طریق وب سایت Www.saresh.org .