با بیش از 20سال سابقه تجارت خارجی آماده ارائه خدمات صادراتی به تولییدکنندگان محترم
مشاوره

درباره مرکز مشاوره

بازرگانی صارش با دارا بودن تجربیات گسترده و تیمی فعال در کشور های ایران، چین و امارات آماده ارائه خدمات مشاوره جامع در زمینه‌های بازرگانی خارجی اعم از واردات و صادرات کالا به کلیه کشور های جهان می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

پروسه مشاوره

تجار و بازرگانان گرامی که مایل به واردات و صادرات کالاها هستند، می توانند از دانش و تجربه کارمندان بازرگانی صارش بهره مند شوند.

بررسی توسط مشاورین

بررسی توسط مشاورین

ارائه راهکارها

ارائه راهکارها

دعوت برای جلسه حضوری

دعوت برای جلسه حضوری

مشاورین ما

درباره دوره آموزشی

این بازرگانی کلیه خدمات مورد نیاز برای واردات و صادرات کالا از کشورهایی مانند چین، دبی، آمریکا، اروپا و غیره را فراهم می‌کند و با ارائه مشاوره مستمر تخصصی به واحدهای بازرگانی خارجی شرکت‌های تولیدی و بازرگانی، سعی در جهت افزایش سوددهی و بازدهی این شرکت‌ها دارد. مشاوره بازرگانی خارجی در کلیه زمینه‌های تجارت بین‌الملل برای کلیه تجار و بازرگانان محترم توسط کادر مجرب و متخصص بازرگانی صارش صورت می‌پذیرد.

اطلاعات بیشتر

مجوزهای ما

...

مشاوره

دانلود ها

فرم درخواست مشاوره

مرکز مشاوره بازرگانی صارش در خدمت تجار گرامی می‌باشد. هدف ما ارائه مشاوره تخصصی در زمینه بازرگانی خارجی از جمله خرید خارجی، ترم‌های پرداخت ارزی، مشاوره در زمینه حمل و نقل بین المللی کالا، نحوه پرداخت‌های اعتبار اسنادی، دریافت ارز مبادله‌ای، هزینه‌های تمام شده واردات کالا و ترخیص کالا از گمرک و واردات پرسودترین کالاهای وارداتی و .... می باشد. جهت درخواست‌های خود، فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و ارسال نمایید.

  • 10 + 2 =