درباره ما

درباره ما

بازرگانی صارش با تکیه بر تجربیات ۲۰ ساله خود در زمینه تجارت بین‌المللی کلیه خدمات مورد نیاز تجار و بازرگانان گرامی را در یک مجموعه واحد گرد آوری نموده است. بازرگانی صارش در طی این سال­‌ها، توانسته است تا سهم عمده­‌ای از بازار خدمات واردات در صنایع گوناگون از جمله ماشین‌آلات و قطعات الکترونیک را به دست آورد.

بازرگانی صارش در حال حاضر با دارا بودن دفاتر در شهرهای مشهد، تهران، بندرعباس، قشم و دفاتر بین‌المللی در کشورهای چین شهرهای گوانجو و شنزن و امارات متحده عربی شهر دبی، هر روز بر دامنه فعالیت‌های خدماتی و بازرگانی خود دامنه وسیعتری می‌دهد تا طیف بیشتری از مشتریان را جذب و اقدام به ارائه خدمات نماید.

بازرگانی صارش با همکاری بیش از ۳۵ متخصص کارآزموده مستقر در دفاتر خارجی بازرگانی صارش در چین و دبی و همچنین دفاتر داخلی این شرکت در مشهد و قشم که همگی مسلط به امور بازرگانی خارجی و حمل و ترخیص و امور گمرکی می‌باشند باعث درک صحیح نیازهای شما مشتریان گرامی گردیده است و نیاز طیف­‌های مختلف بازار را با کمترین هزینه و بیشترین سرعت برآورده ساخته است.

بازرگانی صارش با چندین سال تجربه در حوزه تجارت خود را ملزم دانسته است با توجه به نیاز مشتری محصولاتی را تهیه کند که بهترین کیفیت ممکن را داشته باشد و معتقد است پس از این که مشتریان از کیفیت بالا کالا خبردار می‌شوند به خودی خود نیز در صورت نیاز مجدادا اقدام به خریداری آن محصول می‌کنند و از این حیص ما باور داریم که ایشان نه تنها مشتری بالفعل ماست، بلکه با معرفی خدمات ما به دیگران افراد دیگری را نیز جذب سیستم ما می‌کنند.

همچنین این شرکت، در صورتی که نیاز به خرید کالا وارده از کشور های اروپایی، آمریکا یا آفریقایی داشته باشید، با داشتن همکارانی در انگلستان – منچستر، ایالات متحده امریکا – فلوریدا  و مایامی، کانادا – ونکور و آفریقا جنوبی – ژوهانسبورگ این امکان را نیز دارد که کالا وارده یا صادره شما مشتریان گرامی را پیش از وارد شدن مورد بازرسی قرار دهد.

 

  • در انتها ما خود را مجددا متهد می‌دانیم که بهترین کیفیت را برای مشتریان به عرصه بیاوریم