صادرات کالاهای خود را به ما بسپارید

صادرات کالاهای خود را به ما بسپارید ، بازرگانی صارش مفتخر است در نجاام کلیه ی مور صادرات کالا و خدمات در خدمت شما باشد در ذیل به یک سری کالاهای مورد درخواست کشورهای مختلف اشاره میشود.

صادرات کالاهای خود را به ما بسپارید

اقلام عمده صادراتی ایران به آلمان در همین بازه زمانی عبارتند از

: روده ، بادکنک و شکمبه حیوانات کامل یا قطعه قطعه شده ( غیر از روده ، بادکنک و شکمبه ماهی ) به حالت تازه ، سردکرده ، یخ‌زده ، نمک‌زده یا در آب نمک ، خشک‌کرده یا دودی ،‌ آنتی سرم‌ها دیگر مشتقات خونی و محصولات مصونیت‌بخش حتی اگر تغییر یافته یا از طریق فرآیندهای بیوتکنولوژیک به دست آمده باشند ، مغز پسته تازه یا خشک ، سایر کف‌پوش‌ها به‌جز گبه از پشم یا از موی نرم (کرک) حیوان ، پسته‌ها با پوست تازه یا خشک ، محصولات از آهن یا فولاد غیرممزوج تخت و گرم نوردشده به شکل غیرطومار و مغز پسته بدون پوست دوم و خلال مغز پسته تازه یا خشک.
و همچنین شیره و عصاره شیرین بیان ، سوماک (غیر از سوزنی) کارامانی ، فرش‌ها (دست‌باف مانند غیرمذکور در جای دیگر) ، گل خشک و گلبرگ تازه محمدی ، ملامین ، گل‌های سرخ (Rosos) ، سایر نباتات و اجزای آنها مورد مصرف در عطرسازی و داروسازی غیرمذکور در جای دیگر ، غلتک‌های ماشین نورد ، گل و غنچه گل ، برای دسته گل یا برای زینت ، خشک کرده ، سفیدکرده ، رنگ‌کرده ، آغشته یا آماده شده به نحوه دیگر ، زعفران در بسته‌بندی بیش از 30گرم ، خرما مضافتی تازه یا خشک‌کرده ، اجزا و قطعات دستگاه مانیتور علائم حیاتی و تیزابی بی‌دانه (انگور خشک‌کرده) از دیگر اقلام عمده صادراتی ایران به آلمان هستند.

صادرات کالاهای خود را به ما بسپارید

سیمان یکی از کالاهای صادراتی به عمان است و ایران ظرفیت‌های بالایی برای تولید و صادرات این کالا را دارد. این کشور بازار صادراتی مناسبی برای تجارت می باشد و ایران با تولید مواد و محصولات غذایی  ، محصولات و فرآورده های دامی و نیز خدمات مهندسی و تولید مواد و مصا لح ساختمانی و با توجه به توانمندی های بسیار زیاد و همچنین با پتانسیل بسیار بالایی که دارد می تواند با حضور در بازار عمان برای کشور درآمد زایی کرده و همچنین به رشد اقتصاد کمک نماید.

در بخش مواد اولیه سیمان از جمله گچ و سیلیس و نیز انواع مصالح ساختمانی مانند سنگ ،کاشی و سرامیک می توان در عمان با وجود اینکه بازار مصرف خوبی دارند فعالیت نمود. از دیگر کالاها می توان به انواع مواد غذایی و مخصوصا غذای کودک در بازار این کشور اشاره نمود و در حال حاضر بازار غذای کودک عمان از طریق منحصرا ایران تامین می شود.

کشورعراق دومین منابع ذخایر نفتی جهان را دارا می باشد.بصره عراق نزدیکترین بازار صادراتی به ایران می باشد و فاصله آن تا آبادان 20 کیلومتراست ،که نزدیکی مرز بصره به ایران  ،صادرات به عراق را تسهیل می نماید و این امرباعث اهمیت دربحث تامین مواد غذایی بازار عراق شده است و جزء مزیت‌های مهم صادراتی به عراق از سوی ایران محسوب می‌شود.

مهمترین اقلام صادراتی به افغانستان شامل مواد غذایی ، مواد شوینده و مصالح ساختمانی به ویژه گچ و سیمان می باشد و سنگ‌های قیمتی مانند فیروزه کالای وارداتی از افغانستان به ایران است.مواد نفتی و مشتقات پتروشیمی ، مواد غذایی مانند شیرینی جات  ،انواع نان ، رب گوجه فرنگی وغیره ، تجهیزات ساختمانی مانند انواع کابل ،سیم ،مفتول ،سیمان و مواد شوینده و بهداشتی و بسیاری اقلام دیگر از جمله کالاهایی هستند که در فهرست صادرات به افغانستان قرار دارند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزایش صادرات گاز ایران به عراق ، صادرات ،حمل و ترخیص  و خرید از چین با ما تماس حاصل فرمایید .
برای مشاهده شماره های تلفن تماس ، فکس ، ایمیل ، تلگرام و دیگر پل های ارتباطی با بازرگانی صارش ، به این صفحه مراجعه نمایید.