ارائه خدمات مشاوره در زمینه بازرگانی خارجی

ارائه خدمات مشاوره در زمینه بازرگانی خارجی

دریافت مشاوره بازرگانی خارجی میتواند به شرکت های بازرگانی واردات کالا و صادرات کالا در زمینه تعیین استراتژی، برنامه ریزی و حل مشکلات کمک کند و دانش تجاری و مهارت های بازرگانی بین المللی آن ها را به روز و تکمیل نماید.
شرکت های وارد کننده کالا با دریافت مشاوره بازرگانی می توانند درک بهتری از بازار هدف خود داشته باشند و با آموزش تجارت در خصوص تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی محصول مناسب بازار هدف خود را وارد نمایند. همچنین آموزش صادرات کالا و واردات کالا آن ها را با رقبای بالقوه آشنا می کند و با شناخت نقاط قوت و ضعف می توانند تهدیدهای موجود را به فرصت های مناسب کسب و کار تبدیل کنند.
اگر بخواهیم از مزایای مشاوره بازرگانی در تجارت بین الملل صحبت کنیم می توان به افزایش تخصص و کسب درآمد های بالقوه بازرگانی از حوزه بازاریابی صادراتی و واردات کالا با حداقل ریسک منطبق بر نیاز بازار هدف اشاره نمود

ارائه خدمات مشاوره در زمینه بازرگانی خارجی
امروزه شرکت های بازرگانی که به دنبال واردات کالا و صادرات کالا محصولات خود به بازارهای داخل یا خارج از کشور می باشند باید گزینه های متعددی را ارزیابی کنند و با داشتن اطلاعات بیشتری در خصوص تجارت خود تصمیم گیری نمایند.
تفاوت های فرهنگی و اتفاقات جدید باعث شده تا تجارت جهانی چالش بیشتری داشته باشد. اما کسب تجربه در هر زمینه ای نیازمند صرف زمان و هزینه زیادی می باشد و این کار از عهده اکثر افراد خارج می باشد. به همین دلیل بازرگانان و سایر افرادی که به نحوی با امور بازرگانی آشنا هستند می توانند به جای صرف این زمان ها ازتجربه کسانی که در این زمینه متخصص هستند بهره برده و با دریافت مشاوره بازرگانی خارجی , مشاوره واردات کالا و صادرات کالا از آن ها در زمینه های مختلف بازرگانی بین الملل آگاهی لازم را کسب نمایند و با حداقل خطا در بهترین مسیر حرکت کنند.

اشخاصی که مایل به واردات و صادرات کالاها هستند، می توانند از دانش و تجربه عمیق کارمندان بازرگانی صارش بهره مند شوند.

 

مشاوره ترخیص کالا

گشایش اعتبار و خدمات مشاوره ای جهت استفاده از روشهای معتبر پرداخت

برآوردی هزینه های مرتبط به خرید و فروش اعم از قیمت کالا، هزینه های حمل، هزینه های گمرکی

مشاوره در خصوص شماره تعرفه گمرکی و مأخذ حقوق ورودی کالا

ارائه آخرین اطلاعات، قوانین، مقررات، بخشنامه های مرتبط با کالای

ثبت سفارش در وزارت بازرگانی

مشاوره ترخیص کالا

مشاوره هایی که توسط بازرگانی صارش انجام میشود به شرح ذیل می باشد:

با روش ها و ابتکارات بکار رفته خوشبختانه واردات کالاهای تحریم شده و کلیه قطعات در هر سایز و ابعادی بدون محدودیت به صورت صد در صد قانونی قابلیت وارد شدن دارد

ثبت سفارش یکی از الزامات واردات کالا به داخل کشور است. هر شرکت یا شخصی که تصمیم به واردات کالا به داخل کشور دارد باید از سازمان توسعه تجارت مجوز ثبت سفارش اخذ کند. به‌موجب سند ثبت سفارش می‌توانید کالای مورد نظر خود را وارد کشور کنید. البته دریافت مجوز از سازمان توسعه تجارت ابتدای کار است و برای ترخیص کالای ثبت شده باید به گمرک مراجعه کنید. اخذ مجوز ورود کالا به کشور را ثبت سفارش می‌گویند که شامل کد ۸ رقمی است که به آن مجوز ثبت سفارش گفته می‌شود.

بسیاری از کالاهای ایرانی قابلیت صادرات به کشورهای مختلف خصوصا کشورهای همسایه را دارند. که معمولا سود خوبی برای تجار به ارمغان می‌آورد. گرفتن مشاوره در این زمینه به شما در برخی مسائل کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی نسبت به انجام صادرات اقدام کنید.

در این نوع بازرسی باید قبل از حمل جهت مطابقت کالا توسط یکی از شرکت های بازرسی که مورد تائید سازمان استاندارد باشد به بازرسی به عمل آید دامنه فعالیت شرکت بازرسی دارای اهمیت می باشد که پس از بازدید نسبت  گواهی جهت ترخیص کالا اقدام می گردد.

فرم درخواست مشاوره

مرکز مشاوره بازرگانی صارش در خدمت تجار گرامی می‌باشد. هدف ما ارائه مشاوره تخصصی در زمینه بازرگانی خارجی از جمله خرید خارجی، ترم‌های پرداخت ارزی، مشاوره در زمینه حمل و نقل بین المللی کالا، نحوه پرداخت‌های اعتبار اسنادی، دریافت ارز مبادله‌ای، هزینه‌های تمام شده واردات کالا و ترخیص کالا از گمرک و واردات پرسودترین کالاهای وارداتی و… می باشد. جهت درخواست‌های خود، فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و ارسال نمایید.