EPL چیست ؟ آموزش کار با پنجره واحد تجارت فرامرزی گمرک و کار در سامانه EPL گمرک ای پی ال

EPL چیست ؟ آموزش کار با پنجره واحد تجارت فرامرزی گمرک و کار در سامانه EPL گمرک ای پی ال ، بازرگانی صارش با ارائه روش های آموزش و ترخیص کالا می تواند به واحد های بازرگانی خارجی شرکت های بازرگانی و کارخانجات خدمت آموزشی و پشتیبانی ارائه دهد .

در این سری روش های کار با پنجره واحد تجارت فرامرزی را در سری مقاله های آموزشی ارائه می کنیم .

EPL چیست ؟

EPL مخفف کلمات Electronic Packing List می باشد که ما نیز نمی دانیم چگونه شد گمرک ایران کماتی بی معنی را معنادار کرد ! , EPL یا همان پنجره واحد تجارت فرامرزی سامانه ای است برای ارتباط بین ارباب رجوع و گمرک برای ترخیص کالا های وارداتی و صادراتی که بر پایه شبکه اینترنت راه اندازی شده است , سامانه EPL از سال 1392 راه اندازی شد و به ترتیب در گمرکات دیگر نیز قرار داده شده است .

برای دریافت رمز و پسوورد EPL بایتسی به نزدیکترین واحد IT گمرک مراجعه کنید تا بتوانید پس از احراز هویت , رمز و پسوورد EPL را دریافت کنید , رمز و پسوورد سامانه EPL به معنای کدینگ شما در گمرک است و گمرک شما را با کد ملی در سامانه خود می شناسد .

برای دانلود کتاب آموزشی به لینک زیر مراجعه نمایید :

کتاب راهنما و آموزش EPL و ترخیص کالا از گمرک پنجره واحد تجارت فرامرزی

بازرگانی صارش به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات جامع بازرگانی مستقر در چین می تواند در کلیه مراحل سفارش خارجی و واردات از چین به همراه شما باشد تا در این مسئله بتوانید با استفاده از تجربیات مجموعه بازرگانی صارش با کمترین ریسک , بیشترین سود آوری تجارت با چین را بچشید , مجموعه بازرگانی صارش کلیه مراحل حمل و ترخیص , حواله یوان به چین , حمل و ترخیص و ترخیص کالا را به تجار محترم با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن ارائه می کند.

برای کسب مشاوره در زمینه “ EPL پنجره واحد تجارت فرامرزی گمرک ” می توانید با واحد مشاوره بازرگانی صارش تماس حاصل فرمایید .