واردات انواع پمپ و الکتروپمپ

الکتروپمپ و پمپ وسیله‌ای مکانیکی جهت جابجایی سیالات است که در مصارف صنعتی، کشاورزی و آبرسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. انواع مختلفی دارد که شامل دنده‌ای، پلانچری، دوزینگ، دیافراگمی، کف‌کش

 

انواع پمپ ها شامل کف کش خانگی، لجن کش، طبقاتی عمودی و سانتریفیوژ و افقی می‌باشند که برای مصارف مختلفی از جمله پمپ کردن آب در سیستم موتورخانه، پمپ آب از چاه یا پمپ کردن نفت در پالایشگاه، پمپ گاز به محل مصرف و پمپ کردن سایر سیالات به داخل مخازن، استفاده می‌شود.

 

پمپ کف کش که یکی از اقسام پمپ های مکانیکی است در پمپاژ آب صاف و در مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پمپ کفش برای نصب در زیر زمین مناسب می‌باشد و همچنین قابلیت استفاده جهت آبیاری‌های کوچک را نیز دارد. پمپ کف کش جهت تامین آب دامداری، آبیاری مزارع و باغات، جهت تخلیه آب های سطحی و تخلیه آب و هوای تمیز بدون ذرات سایشی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین در تخلیه آب ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و دفع اورژانسی از مناطق سیل زده کوچک مانند اتاق ها و گاراژها و انبارها می‌‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 

با توجه به قوانین موجود در بخش واردات و دریافت مجوزهای مختلف عدم امکان ترخیص به موقع کالا همزمان با بحران نوسانات نامتعادل نرخ ارز که در بخش خرید و واردات، بسیار مهم و حیاتی می‌باشد، بازرگانی صارش می‌تواند در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به انجام عملیات ثبت سفارش و دریافت مجوزات اقدام نماید.

 

کف کش ها در انواع استیل چدن و ترکیبی از این دو وجود دارند. پمپ های کفکش در انواع تک فاز و سه فاز بسته به نیاز مشتری با جنس بدنه مختلف ساخته و ارائه می‌گردد. انواع جنس های الکترو پمپ ساخت ایران، چین، ایتالیا، ژاپن و ترکیه است. جنس پروانه پمپ کف کش استیل، چدن، تکنوپلیمر، رنوریل و پلاستیک فشرده می‌باشد.

 

پمپ کف کش انواع و اقسام متعددی دارد و با توجه به مشخصه مورد نظر در دسته بندی خودش قرار می‌گیرد این دسته بندی شامل:

  • کف کش از بغل
  • کف کش آب از رو
  • کف کش دارای قطع کن برق
  • پمپ کف کش پنوماتیک
  • خازن داخل، خازن بیرون یا تکفاز
  • کف کش برقی ضد انفجار

 

از لحاظ شکل و نوع قرار گرفتن پروانه یا پوسته نیز در سه سطح قرار دارند:

  • پروانه بسته
  • پروانه نیمه باز
  • پروانه باز

 

بازرگانی صارش در جهت سرعت بخشیدن به کار واردات و دریافت مجوزها با حداقل زمان ممکن می‌تواند در پیشبرد اهداف دراز مدت این بخش کمک شایانی باشد.

جهت انتقال آب شور کف کش با پره برنجی و جهت انتقال آب های حاوی املاح و آب های آلوده و غلیظ رودخانه و همچنین سیلاب ها می‌توان از کف کش پنوماتیک دارای پروانه نیمه باز و چنانچه آب صاف باشد از کف کش پروانه بسته استفاده کرد.

موارد مورد توجه در نصب و راه اندازی انواع پمپ و نگهداری محصول نیز اهمیت و تخصص خودش را دارد به طور مثال بسته به نوع سیال باید پس از دوره‌های مشخص زمانی بازرسی فنی جهت صافی پمپ انجام گیرد. جهت جابجای هرگز نباید از کابل برق متصل به پمپ استفاده نمود بلکه صرفاً و فقط و فقط از زنجیر بالایی موتور استفاده گردد. هر از چند گاهی باید بلبرینگ‌های شیار عمیق این محصولات که دارای گریس می‌باشد، مورد بازبینی و گریس‌کاری قرار گیرد.

دوره تعویض روغن این محصول حدود 4000 ساعت کاری می‌باشد که در زمان تعویض دقت شود که رنگ روغن زرد خود بیانگر سلامت مکانیکال سیل است. اگر آب درون پمپ نفوذ کند حتماً باید مکانیکال سیل عوض شود. چنانچه اطلاعات کافی از نوع روغن مورد نیاز ندارید، می‌توانید از روغن‌های SAE10W و SAE20W استفاده نمایید. تعداد دفعات مجاز روشن و خاموش کردن در ساعت، واحد و مقدار مشخصی دارد که در اینجا به آن اشاره می‌گردد:

برای ۵۵ تا ۱۳۰ کیلو وات حدوداً 10 مرتبه

برای ۳۰ تا ۵۵ کیلو وات 14 مرتبه

 

با توجه به درج مختصری از انواع الکتروپمپ مورد مصرف و نحوه استفاده و نگهداری آن شایان ذکر است که بازرگانی صارش با توجه به رتبه بندی محصولات و گاها نیاز مبرم مشتری به برخی از انواع الکتروپمپ‌ها جهت واردات محصول، یکی از با تجربه‌ترین، کارآمدترین و سریع‌ترین بازرگانی‌ها می‌باشد. بازرگانی صارش با توجه به سابقه ثبت سفارش این محصول و تجربه کافی در جهت اخذ مجوزات لازم، جهت واردات و ترخیص الکتروپمپ می‌تواند برای کلیه افرادی که می‌خواهند و بدون واسطه‌های ناکارآمد اقدام به واردات این محصول نمایند. بازرگانی صارش به عنوان یک پل ارتباطی در جهت پایین آوردن هزینه‌های شما تامین کنندگان محترم الکتروپمپ و تسریع در انجام امور واردات و ترخیص این محصول می‌تواند در خدمت کلیه متخصصان و مهندسین این امر باشد.

 

بازرگانی صارش با بیش از ۲۰ سال سابقه در امور واردات محصولات از این قبیل، یکی از سریع‌ترین و کارآمدترین تیم‌های بازرگانی متخصص مربوطه را داراست. در بازار برابر رقابتی امروز، نیاز به یک تیم کارآمد و متخصص در هر زمینه‌ای احساس می‌شود، بازرگانی صارش می‌تواند این تیم را برای شما مهیا کند.

می‌توانید با ارائه پروفرما خود و تماس با واحد بازرگانی، کلیه امور مربوط به ثبت سفارش و ترخیص محصولات را پیگیری نمایید.