کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یک نوع ماده‌است که برای پوشش دادن دیوارهای داخلی و هم‌چنین طراحی داخلی در ادارات، خانه‌ها و دیگر ساختمان ها استفاده می‌شود.

کاغذ دیواری امروزه یکی از جنبه‌های طراحی داخلی فوق العاده محبوب به شمار می‌آید. با گذر زمان نصب و حتی حذف کاغذ دیواری دشوار تر شد. اما حالا می‌توان از انواع کاغذ دیواری که نصب و حذف آن آسان است لذت برد. شما می‌توانید بهترین طرح و نوع کاغذ دیواری که با سلیقه شما سازگار است را برای اتاق خود انتخاب کنید.

 

انواع کاغذ دیواری

  • وینیل (VINYL WALLPAPER)

این نوع کاغذ دیواری به دلیل اینکه نصب و حذف آسان است و تمیز کردن آن به سهولت انجام می‌شود محبوب ترین گزینه در بین انواع کاغذ دیواری‌ها است. بسته به دیزاین اتاق، انواع متفاوتی کاغذ دیواری با متریال وینیل وجود دارد.

  • وینیل سخت و جامد (SOLID SHEET VINYL)

این نوع کاغذ دیواری به دلیل ضخامت آن با دوام ترین گزینه است. همچنین حذف و تمیز کردن آن نیز به سهولت انجام می‌گیرد. استفاده از این نوع کاغذ دیواری در بسیاری از محیط‌های خانه که ممکن است رطوبت و چربی و لکه بگیرد قابل استفاده می‌باشد.

  • پارچه با روکش وینیل (VINYL COATED FABRIC)

کاغذ دیواری از جنس پارچه به دلیل بافت طبیعی آن یک انتخاب متداول است. این نوع کاغذ دیواری از دوام خوبی در برابر حرارات برخوردار است. این یک انتخاب عالی برای استفاده در فضاهایی که رطوبت کمتری دارند مانند نشیمن است.

  • کاغذ با روکش وینیل (VINYL COATED PAPER)

کاغذ ساده ارتقا یافته (کاغذ روکش دار) دارای دوام بیشتر و قابلیت شستشو است درحالی که کاغذ ساده چنین قابلیتی را ندارد. روکش وینیل به این نوع کاغذ دیواری اجازه می‌دهد تا برای انواع اتاق‌ها از جمله محیط‌هایی با رطوبت بالا مانند حمام و آشپزخانه گزینه‌ای عالی باشد.

  • کاغذ دیواری غیر بافته شده (NON-WOVEN WALLPAPER)

در این نوع کاغذ دیواری از وینیل استفاده نشده است. مواد تشکیل دهنده کاغذ دیواری غیر بافته شده از مخلوط الیاف فیبر سلولوزی بلند و الیاف نساجی در دستگاه کاغذ تولید شده است. نصب و حذف آن بسیار آسان است. در این نوع کاغذ دیواری نصاب دیگر نیازی به دوباره چسب زدن کاغذ و منتظر ماندن برای تکه بعدی حین نصب ندارد. همچنین در مواقعی که نیاز به برداشتن کاغذ جهت انجام برخی امور مانند تعمیر سیستم تاسیسات و برق که پشت کاغذ در دیوار تعبیه شده‌اند است، می‌توان کاغذ را از دیوار جدا نموده و دوباره نصب نمود.

  • الیاف گیاهی (GRASS-CLOTH WALLPAPER)

این نوع کاغذ دیواری دارای بافت سنگین که از اجزای کاملاً طبیعی ساخته شده است. تمیز کردن این نوع کاغذ دیواری کمی دشوار است.

بازرگانی صارش به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات جامع بازرگانی مستقر در چین می تواند در کلیه مراحل سفارش خارجی و واردات از چین به همراه شما باشد تا در این مسئله بتوانید با استفاده از تجربیات مجموعه بازرگانی صارش با کمترین ریسک ، بیشترین سود آوری تجارت با چین را بچشید. مجموعه بازرگانی صارش کلیه مراحل حمل و ترخیص، حواله یوان، خدمات بازرسی کالا در چین و ارائه مشاوره امور بازرگانی را به تجار محترم با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن ارائه می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد واردات انواع کاغذ دیواری با ما تماس حاصل فرمایید.